top logo

ΤΡΕΧΟΝ ΕΞΑΜΗΝΟ ΚΑΤΑΡΤΙΣΗΣ: 2018Α

κλικ στον τίτλο για χρονοδιάγραμμα

flag greece flag united kingdom

ΠΙΝΑΚΑΣ ΟΝΟΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΤΑ (ΝΕΑ) ΠΡΩΙΝΑ ΤΜΗΜΑΤΑ

στις . Κατηγορία ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΚΑΤΑΡΤΙΖΟΜΕΝΟΥΣ

Τα παρακάτω τμήματα θα λειτουργήσουν κατά το πρωινό ωράριο κατάρτισης του ΙΕΚ Πειραιά. Ως εκ τούτου οι καταρτιζόμενοι που βλέπουν το όνομά τους στους παρακάτω πίνακες, θα πρέπει να προσέλθουν τη Δευτέρα 13/10/2014 στις 9:00 το πρωί για μάθημα.

** Διευκρινίζουμε ότι τα υπόλοιπα νέα τμήματα ειδικοτήτων του Α' εξαμήνου θα λειτουργήσουν κατά το απογευματινό ωράριο κατάρτισης.

** Επίσης, τα παλαιότερα τμήματα ειδικοτήτων Β' και Γ' εξαμήνου θα συνεχίσουν κανονικά στο ωράριο που λειτουργούσαν και κατά το περασμένο εξάμηνο κατάρτισης 2014Α.

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ - Α1 ΠΡΩΙΝΟ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 BADAN ANATOLIE BORIS
2 JUPE ELIANA TURABI
3 ΑΒΡΑΜΠΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
4 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΗΛΙΑΣ
5 ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
6 ΑΠΑΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
7 ΑΣΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
8 ΑΦΙΦΙ ΜΑΡΙΑ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ ΜΩΧΑΜΑΝΤ-ΔΗΜΗΤΡ
9 ΑΨΩΚΑΡΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ
10 ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
11 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12 ΒΟΥΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
13 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
14 ΓΚΟΓΚΑ ΜΠΡΟΥΝΟ ΜΙΝΑ
15 ΓΡΥΠΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
16 ΓΥΦΤΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΙΧΑΗΛ
17 ΔΗΜΟΥ ΘΩΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
18 ΔΙΑΚΟΥΜΗ  ΔΗΜΗΤΡΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤΡΑΤΗΣ
19 ΕΞΑΡΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΙΚΗ ΗΡΑΚΛΗΣ
20 ΘΕΟΔΩΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
21 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ ΣΠΗΛΙΟΣ
22 ΚΑΒΒΑΘΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
23 ΚΑΚΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
24 ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
25 ΚΟΛΟΒΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
26 ΚΟΥΖΗΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΑΒΒΑΣ
27 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
28 ΛΑΣΠΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
29 ΛΕΒΙΣΙΑΝΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
30 ΛΕΜΟΝΙΔΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ  

 

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ Α2 - ΠΡΩΙΝΟ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 MPOUZA GIANNHS KOSMA
2 SEMANJAKU FRANCI EDMOND
3 ΛΙΩΣΗ ΓΡΗΓΟΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 ΛΟΥΤΡΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΜΙΧΑΗΛ
5 ΛΩΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
6 ΜΑΛΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
7 ΜΑΜΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
8 ΜΕΓΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
9 ΜΕΞΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
10 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗ ΕΛΛΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
11 ΜΟΥΣΤΑΦΑΪ ΑΡΗΣ ΛΕΟΝΑΡΝΤ
12 ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
13 ΜΠΟΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
14 ΝΑΣΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15 ΝΤΟΥΡΑΝΤΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
16 ΟΥΑΣΟΥΦ - ΚΛΑΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ -  ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
17 ΠΑΤΡΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΩ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
18 ΠΟΛΙΤΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
19 ΠΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ
20 ΣΑΡΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
21 ΣΕΡΔΑΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
22 ΣΙΓΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
23 ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
24 ΣΤΑΘΑΚΟΣ-ΚΕΝΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
25 ΣΤΑΜΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
26 ΣΤΑΥΡΙΝΟΥΔΑΚΗ ΗΛΙΑΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
27 ΤΖΑΤΖΟ ΛΕΟΝΩΡΑ ΒΑΣΙΛΑΚΗ
28 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΩΝΙΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
29 ΤΣΟΚΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
30 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
31 ΧΡΗΣΤΟΥ ΛΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΡΤΟΠΟΙΟΣ - ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΗΣ - Α1 ΠΡΩΙΝΟ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 BADAN ΑΝΤΟΝ  
2 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
3 ΑΡΑΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
4 ΒΑΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
5 ΓΙΑΝΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6 ΓΛΥΝΑΤΣΗ ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7 ΚΑΛΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
8 ΚΑΛΥΒΑ ΜΑΡΙΑ ΑΝΔΡΕΑΣ
9 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
10 ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΤ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
11 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΗΛΙΑΣ
12 ΚΟΥΝΕΛΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
13 ΛΑΔΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
14 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15 ΛΟΥΣΝΙΑΡΙ ΚΛΑΡΑ-ΜΑΡΙΛΕΝΑ JORGO
16 ΜΑΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
17 ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
18 ΜΑΡΜΑΡΑ ΡΑΧΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
19 ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
20 ΜΠΑΝΙΑΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ
21 ΜΠΛΙΘΙΚΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ
22 ΞΕΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
23 ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
24 ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
25 ΡΩΣΣΕΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
26 ΣΑΠΟΥΝΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
27 ΤΣΙΝΓΚΟ ΑΝΤΖΕΛΑ ΜΥΡΤΕΖΑΝ
28 ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗ ΣΕΒΑΣΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Αιτήσεις on line

Πατήστε εδώ για Ηλεκτρονική Υποβολή Αίτησης για την έκδοση βεβαιώσεων από τη Γραμματεία του ΙΕΚ.